Osobní informovanost – aktuality z farnosti

Vzhledem k současné situaci, kdy se podmínky pro život farního společenství každým okamžikem mění a nestačí pravidelná informovanost farníků prostřednictvím nedělních ohlášek, nabízíme možnost osobní informovanosti prostřednictvím elektronických médií.

Nabízíme tyto možnosti:

• Internetové stránky farnosti https://boskovice.farnost.cz/  – ty jsou funkční a informace se se na nich průběžně aktualizují.
  • Elektronická pošta e-mail: pokud pravidelně kontrolujete svoji elektronickou poštu, pak je to dobrý způsob, jak vám poskytnout informace.
  • Mobilní aplikace WhatsApp – pokud ji máte nainstalovanou, víte, že informace vám přijdou přímo na mobilní telefon a vy nemusíte nic vyhledávat.
  • Zprávy SMS – toto zvládne každý mobilní telefon. Pro nás jako farnost je to však méně lukrativní způsob informování.

Pokud si přejete dostávat aktuální informace, vyplňte formulář (odkaz je na konci tohoto článku) a odešlete ho.

Formulář pro vyplnění

Děkuji za spolupráci M. Šudoma, farář

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.