Právě nyní: Bohoslužby

V době, kdy se nemůžeme fyzicky potkat, můžeme se setkat alespoň v duchovním společenství modlitby.

Bohoslužby nelze sledovat ze záznamu! Udělejte si proto čas právě v tu dobu, kdy je daná boshoslužba slavena, jako byste byli v kostele.

Neděle 9:00-mše sv. živě
Pondělí 17:30-adorace před nejsvětější svátostí oltářní 18:00-svátostné požehání
Úterý 17:30-adorace před nejsvětější svátostí oltářní 18:00-svátostné požehání
Středa 17:30-křížová cesta. 18:00-mše sv.
Čtvrtek 17:30-adorace před nejsvětější svátostí oltářní 18:00-svátostné požehání
Pátek 17:30-adorace před nejsvětější svátostí oltářní; 17:50-svátostné požehání 18:00-mše sv. živě
Sobota 17:30-křížová cesta. 18:00-mše sv. živě
  • Většinu mší sv. v kostele sv. Jakuba v Boskovicích můžete sledovat on-line na adrese https://www.youtube.com/channel/UCFMJlomW8tMpF8kdpLJDqdw , případně stačí na YouTube vyhledat „Farnost Boskovice“.
  • Při zahájení živého vysílání (cca 5 minut před začákem mše) se objeví nové živé vysílání přímo na hlavní stránce kanálu.
  • Pro sledování živého přenosu je třeba vyčkat na to až se dole na obrazovce objeví červené tlačítko „Živé vysílání“ a na něj kliknout.
  • Pokud se vám červené tlačítko „Živé vysílání“ neobjevuje, je třeba stránku aktualizovat, nebo se znovu přihlásit.
  • Lze najít a spustit i v chytré televizi či mobilu v aplikaci YouTube.

Můžete slavit mše svaté ONLINE z jiného kostela či kaple

Příspěvek byl publikován v rubrice Pomůcky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.