Příprava na biřmování

Od října tohoto roku, dá-li Pán, začne v Boskovicích příprava na přijetí svátosti biřmování. Jedná se o cca devítiměsíční kurz. Takže biřmování by se mohlo uskutečnit někdy v měsíci červnu příštího roku.
Koho se tato záležitost týká? Všech katolíků, kteří ještě biřmováni nebyli a již vyšli základní školu.
V naší farnosti probíhá příprava obvykle tak, že se zvlášť připravují ti, kteří jsou přibližně ve věku středoškoláků a další skupinu tvoří ti, kteří mají svou životní cestu již více profilovanou.
Pokud se vás tedy výše zmíněné skutečnosti týkají, nebojte se přihlásit. Přihlašování se děje tak, že mi prostě  řeknete, já si poznamenám, o koho jde, a během měsíce září vám oznámím, kdy přesně příprava začne. Pokud si nejste něčím ohledně biřmování či přípravy jisti, neváhejte o tom se mnou pohovořit. Mnoho je pouze o domluvě. P. Miroslav Šudoma
Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.