Pobožnost křížové cesty na Velký pátek

• Kde: Boskovice - sraz na farním dvoře (za pěkného počasí bude probíhat tato pobožnost venku)
  • Kdy: Na Velký pátek v 10:00
  • Pro koho: Speciálně pro děti (mohou vzít s sebou libovolný počet dospělých)

Bohoslužby ve Svatém týdnu v Boskovickém děkanství

Diecézní setkání mládeže s o. biskupem Pavlem

• Kdy: 18. května 2024
  • Kde: ve Třebíči
  • Pro koho: pro mladé od 12 let věku
  • Program bude rozdělen podle věkových skupin, takže si tam každý najde to, co odpovídá jeho věku a zájmům
  • Přihlašování: přes QR kód v náhledu obrázku
  • Jak se tam dostat: nabízíme společnou cestu autobusem z děkanství - přihlášení na cestu přes QR kód ve žlutém poli v náhledu obrázku, nebo ZDE

Den s liturgickým rokem

• 6. června 2024
  • V Boskovicích (fara, kostel a okolí)
  • Pro děti, které navštěvují výuku náboženství v děkanství boskovickém
  • Více v náhledu obrázku

Zveme vaše dítě na Farní chaloupku 2024

• Pro děti od 6 do 15 let
  • Fara Sněžné
  • 29.6. - 6.7.
  • Více informací v náhledu obrázku

Archiv - upozornění

V sobotu 17. února proběhlo v Boskovicích setkání manželů s názvem Den pro manžele a 24. února proběhla v Boskovicích postní duchovní obnova.

• Odkaz na přednášky najdete v archivu.

Videolist brněnské diecéze "Ažnavěky"

Pobožnosti křížové cesty v boskovickém kostele budou dle následujícího rozpisu

• Rozpis je ZDE.
  • do tohoto rozpisu se může zapsat i vaše společenství, pokud byste chtěli vést v daný čas společnou pobožnost.

Výsledky voleb do Farní pastorační rady farnosti Boskovice ze dne 13. a 14. ledna 2024

M. Šudoma

Přenos nedělní bohoslužby

• Pro ty, kteří se z vážných důvodů nemohou osobně zúčastnit slavení nedělní mše sv., zprostředkováváme přímý přenos mše sv. v neděli v 9:30 z boskovického kostela: stačí klepnout SEM.

Podpora farností

Publicita

• Projekt "Výměna střešní krytiny na kapli ve Vratíkově" byl v roce 2019 - 2020 realizován za finanční podpory Jihomoravského kraje.
  • Projekt "Oprava otvorových prvků kaple ve Vratíkově" v roce 2021 byl realizován za finanční podpory Jihomoravského kraje.