KUBÍK – Klub křesťanských rodičů

Aktuálně:

  • V letošním roce se budeme scházet jednou za čtrnáct dní vždy v pátek od 16:00 do 17:45 hod. – herna Mateřského centra Boskovice (fara Boskovice).

V Kubíkovi se setkávají rodiče s dětmi, kteří chtějí společně strávit odpoledne, naučit se nové písničky a ukazovačky, poslechnout si příběhy ze života lidí, rostlin a zvířátek a hlavně se dozvědět více o Tom, který všechno kolem nás stvořil a má nás moc rád.

Kubík je veselý maňásek, s kterým si děti rády povídají, kreslí mu obrázky a společně či smělejší děti samy zpívají písničky. Kubíkovi a kamarádům udělá jistě radost i pěkná básnička. Děti si mohou nejen společně pohrát, ale také si vytvořit zajímavý výrobek, který si odnesou domů. Během odpoledne se ani rodiče nenudí, mohou navázat nové kontakty s dalšími maminkami a tatínky a vzájemně se obohatit. Více informací podá pí Lenka Pohlová tel. 724166768

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.